KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044188
nr 1604 4188
Erik Törning
(1928-1999), Sverige
Oljemålning, "Man med pipa", Utställd på Liljevalchs. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x49 cm
måndag 11 mars 2024
kl 20:46:10
Erik Törning
Läs mer om Erik Törning