KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044188

nr 1604 4188

Erik Törning

(1928-1999), Sverige

Oljemålning, "Man med pipa", Utställd på Liljevalchs. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x49 cm

måndag 11 mars 2024
kl 20:46:10

Erik Törning

Läs mer om Erik Törning